Home » Головна » Онлайн-тренінг для вчителів початкових класів із серії тренінгів «Навчання через дію. Практика діяльнісних методик НУШ»

Онлайн-тренінг для вчителів початкових класів із серії тренінгів «Навчання через дію. Практика діяльнісних методик НУШ»

29 листопада 2022 року на на платформі Zoom консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Ольга Юрик провела другий онлайн-тренінг для вчителів початкових класів із серії тренінгів «Навчання через дію. Практика діяльнісних методик НУШ».

Під час тренінгу педагоги продовжили вивчення практичних інструментів діяльнісного підходу, зокрема методів розвитку критичного мислення, проєктної технології та навчання у групах. Учасники активно працювали, брали участь в живому обговоренні теми, виконували практичні завдання, комунікували в групах.

Вчителі пригадали теорію застосування діяльнісного підходу, у способи її здійснення та види, ознайомилися з методиками Нової української школи, які реалізують діяльнісний підхід як пріоритетний в організації освітнього процесу. Було наведено приклади урізноманітнення, адаптації вправ, завдань, ігор до форм навчання (очне, змішане, дистанційне), переглянуто короткі відеоролики, які окреслили орієнтири для практичного застосування запропонованих інструментів діяльнісного підходу. Плідною і корисною для вчителів була організована спікером групова робота, де учасники у співпраці розробили алгоритм проведення проєктного дня в НУШ, дотримуючись підходів до проведення проєктної діяльності як дієвого інструмента діяльнісного підходу.

На завершення тренінгу учасники надали свої відгуки про відвіданий методичний захід, заповнюючи анкету зворотного зв’язку, в якій зазначили, що захід був активним, пізнавальним, емоційно позитивним та висловили подяку організаторам.