Home » Головна » Семінар «Алгоритм визнання педагогічною радою результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу освіти»

Семінар «Алгоритм визнання педагогічною радою результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу освіти»

23 листопада 2022 року для заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи відбувся черговий онлайн-захід із серії циклу семінарів: виклики та шляхи їх подолання, організований директором ЦПРПП.

Під час виступу Ірина Даньків презентувала напрацювання із вищезгаданої теми. Адже  розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій),  використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, особливості інклюзивного навчання та удосконалення мовленнєвої, цифрової, комунікаційної, емоційно-етичної компетентностей — це є складові успішного педагога, який, навчаючись впродовж життя, забезпечує для учасників освітнього процесу саме якісну освіту, що допоможе в подальшому випускникові школи зреалізувати на практиці свої навички та вміння.

Ряд важливих питань потребували відповідей, тому, посилаючись на нормативно-правову базу, було розглянуто алгоритм дій щодо ролі педагогічної ради в питанні підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти. Йшлося про усвідомлений вибір педагога за результатами самооцінювання власних фахових і загальних компетентностей та педагогічної майстерності, усвідомлення потреби отримання поради від колег за результатами відкритих уроків чи інших форм спостережень; пошук суб’єктів підвищення кваліфікації, які здатні задовольнити ці потреби.

Визнання результатів підвищення кваліфікації в суб’єктів, які не мають ліцензії, також це питання цікавило присутніх. Тому директор Центру представила присутнім, шляхи та можливості  підвищення кваліфікації та професійне зростання педагогів Ужгорода у 2023 році.

Усі питання були актуальними, тому заступники отримали не лише інформацію, але й готові матеріали для роботи у закладі освіти.