Home » Головна » Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів фізики

Онлайн-засідання професійної спільноти вчителів фізики

22 листопада 2022 року відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів фізики. Спікерами засідання були голова спільноти Чулак Н. С. та вчитель Класичної гімназії Волошин К. В.

Чулак Н. С. підготувала презентацію на тему «Використання різних навчальних інтернет-платформ  для проведення уроків різних типів при дистанційному та очному навчанні». Учителька поділилася власними напрацюваннями з даної теми. Навела приклади платформ (LearningApps, Classtime, Всеосвіта) за допомогою яких проводить перевірку знань учнів. Цікавим був матеріал  щодо  використання на уроках  симуляції OpenStax. Симуляції OpenStax – це освітня ініціатива Університету Райс. За допомогою цього ресурсу учасники освітнього процесу мають доступ до безоплатних онлайнової форми рецензованих підручників з різних галузей знань. Також було продемонстровано, як із смартфона можна зробити сучасну портативну навчальну лабораторію.  У презентації йдеться про призначення та використання на уроках фізики таких додатків, як: Fast Burst Camera, Магнітометр, Люксиметр, Шумомір, AR_BOOk.

Волошин К. В. продемонструвала використання відеофрагментів під час пояснення матеріалу та проведення лабораторних робіт. Також учителька на основі теми «Атом. Будова атома» розповіла про використання  такої платформи, як Phet-симуляцій. Спікерка поділилася власним досвідом використання ресурсу Mozaik3d .

Наприкінці засідання було підведено підсумки та обговорено актуальні питання спільноти.