Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів біології

Засідання професійної спільноти вчителів біології

17 листопада педагогами УЗОШ №12 було проведено засідання професійної спільноти вчителів біології на тему “Розвиток критичного мислення на уроках біології  в  НУШ”. Консультант Центру Валерія Бережна відзначила важливе значення обраної теми.

Під час засідання було проаналізовано основні прийоми розвитку критичного мислення у дітей. Було підкреслено, що жити у сучасному інформаційному просторі і не володіти навичками критичного мислення означає піддаватися маніпуляціям, фейкам та бути легкою здобиччю для шахраїв. Адже навичка критичного мислення дозволяє людині приймати зважені, обмірковані рішення, що є необхідним як у суспільному, так і в особистому житті. Педагоги ділилися власним досвідом використання прийомів розвитку критичного мислення, а саме таких як, ромашка Блума, кластер, шість капелюхів, фішбоун та іншими. 

Голова  професійної спільноти вчителів біології Людмила Стеців підвела підсумок засідання та узгодила з педагогами план роботи професійної спільноти на наступний навчальний семестр.