Home » Головна » Вебінар “Використання сучасних месенджерів в освітньому процесі”

Вебінар “Використання сучасних месенджерів в освітньому процесі”

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради Баран Н. Ю. 16 листопада 2022 року провела вебінар на тему “Використання сучасних месенджерів в освітньому процесі”.

Раніше в глобальній мережі користувачі спілкувалися переважно через соціальні мережі. На сьогодні з’явилися й інші можливості для швидкого обміну інформацією на великих відстанях. Для цього достатньо мати у своєму користуванні ноутбук, смартфон або планшет. З цих пристроїв можна відправляти документи, файли і повідомлення, а також здійснювати дзвінки. Це стало можливим разом з появою месенджерів.

Розкрито було основні функції месенджерів та детально розглянуто функціональні можливості таких месенджерів як:  Telegram та Viber.

Слухачі дізналися про різницю у функціонуванні спільноти, групи та каналу у Viber та Telegram. А також було продемонстровано, яким чином створювати групи, спільноти та канали. Учасники спробували у реальному часі разом із спікером створити опитування та вікторину як у  Viber, так і у Telegram.