Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів угорської мови та літератури

Засідання професійної спільноти вчителів угорської мови та літератури

11 листопада відбулося засідання професійної спільноти вчителів угорської мови та літератури на тему “Використання сучасних інноваційних технологій на уроках угорської мови як іноземної.

Педагоги УСЗОШ І-ІІІ ступенів №2 підготували для учасників засідання цікаві та інформативні доповіді. Тімея  Боді презентувала підручник з угорської мови як іноземної для 5 класів НУШ. Було зроблено детальний аналіз розділів та змісту навчального матеріалу в підручнику. Учасники засідання високо оцінили напрацювання. У підручнику зроблено акцент на розвиток навичок усного мовлення, читання та письма,  а також поруч з граматичними правилами, охоплено багато лексичних тем. Марія Больог виступила з доповіддю щодо використання інноваційних технологій на уроках угорської мови. Доповідач грунтовно розповіла про різні інтерактивні методи, які можуть бути використані під час вивчення угорсьої мови як іноземної, а також підкреслила позитивний результат цих технологій з огляду на результати навчання.

Під час засідання учасники професійної спільноти ділилися досвідом викладання угорської мови у 5 класах НУШ, обговорюючи всі здобутки та питання, що залишаються проблемними. Консультант центру Валерія Бережна підвела підсумки засідання та подякувала всім за активну та змістовну участь у засіданні.