Home » Головна » Онлайн-засідання професійної спільноти педагогічних працівників ЗДО для музичних керівників

Онлайн-засідання професійної спільноти педагогічних працівників ЗДО для музичних керівників

9 листопада 2022 року на платформі Zoom педагоги ЗДО 36 провели онлайн-засідання професійної спільноти педагогічних працівників ЗДО для музичних керівників “Значення театралізованої діяльності для розвитку дошкільників”.

Зустріч розпочала консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольга Юрик. Вона наголосила, що тематика заходу завжди актуальна, адже театралізована діяльність в закладі дошкільної освіти посідає одне з найважливіших місць, оскільки комплексно вирішує завдання Базового компоненту дошкільної освіти та дає широкі можливості для багатовекторного розвитку вихованців.

Музкерівник Каменщикова Ганна нагадала присутнім теоретичні засади організації театралізованої діяльності в ЗДО та презентувала досвід роботи музичних керівників ЗДО №36 (Радєва Марта Рудольфівна, Бурчик Наталія Олексіївна) щодо використання різних видів театралізованої діяльності під час проведення музичних занять та свят.

Також учасники переглянули відео підбірку елементів навчальних занять та свят, де було практично продемонстровано,як педагоги закладу використовують театралізацію.

Музичні керівники долучилися до обговорення нестандартних видів театралізованої діяльності, яку вони впроваджують у своїх закладах дошкільної освіти.