Home » Головна » Онлайн-засідання Школи вчителя НУШ професійної спільноти вчителів початкових класів

Онлайн-засідання Школи вчителя НУШ професійної спільноти вчителів початкових класів

27 жовтня 2022 року на платформі Zoom відбудулося онлайн-засідання Школи вчителя НУШ професійної спільноти вчителів початкових класів на тему «Формування ключових компетентностей молодших школярів: мудрі рішення від педагогів «На крилах успіху»», організаторами якого стали педагоги Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12.

Зі вступним словом до учасників звернулася консультант КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Юрик О.М.. Вона наголосила, що розмаїття програм для реалізації Державного стандарту початкової освіти, концепції Нова українська школа дає можливість педагогам разом із батьками учнів обирати як типові освітні прогами, так і нетипові. Серед нетипових освітніх програм, за якими працюють заклади освіти міста Ужгорода програма «Інтелект України» та «Світ чекає крилатих» (раніше «На крилах успіху»). Водночас програма виступає тільки засобом реалізації Держстандарту, тому всі підходи та методики НУШ мають застосовуватися педагогами незалежно від обраних освітніх програм.

Організатори зустрічі, вчителі початкових класів Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 під час виступу коротко ознайомили присутніх з особливостями роботи за проєктом, презентуючи колегам ті матеріали та техніки, які використовують на уроках. Так, Щубелка В.С. розповіла про практичні аспекти навчання за цією нетиповою освітньою програмою, поділилася досвідом роботи з другокласниками, презентувала вчителям методичний кейс вчителя для роботи за проєктом.

Вчителька початкових класів Бабій Л.П. запропонувала колегам переглянути відеофрагменти уроків за програмою «Світ чекає крилатих», які проводила з учнями свого класу та практично показала використання запропонованих авторами проєкту вправ та методик.

Цікавим для учасників було спілкування з вчителями 5 класу Путрашик Г.Ю., вчителькою української мови та літератури, та Стегурою О.В., вчителькою математики Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12, які у цьому році вперше продовжили роботу за проєктом «Ліга крилатих», продовженням програми «Світ чекає крилатих» і щиро поділилися своїми позивними враженнями від підготовки учнів початкової школи до навчання у базовій школі, першими навчальними здобутками п’ятикласників, перевагами роботи вчителя у проєкті.

На завершення зустрічі учасники висловили подяку організаторам за змістовний методичний захід, використовуючи чат конференції.