Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів з основ здоров’я

Засідання професійної спільноти вчителів з основ здоров’я

20 жовтня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів з основ здоров’я. Педагоги Лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка та УЗОШ 13 підготували змістовні, грунтовні доповіді на тему “Формування здоров’язберігаючої компетентності учнів:проблепми та перспективи”.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Валерія Бережна привітала учасників зібрання та наголосила на актуальності та важливості теми засідання. 

Любов Чечур підкреслила, що найважливішим завданням сучасної шкільної освіти є виховання здорового покоління, свідомого ставлення особистості до свого здоров’я та здоров’я оточуючих. Саме тому основними завданнями сучасних педагогів є сформувати в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я. Доповідач налогосила, що в останні роки спостерігається суттєве погіршення стану здоров’я учнів. Причин такого стану речей багато, зокрема, погана екологія, неправильне харчування, неправильний розпорядок дня, неправильний режим відпочинку, економічні проблеми, зниження рівня життя. Андрея Хома, поділилася з учасниками досвідом проведення різних заходів, присвячних формуванню навичок збереження здоров’я дітей та дорослих. Учасники мали змогу переглянути яскраві світлини з проведених педагогами класичної гінмазії здоров’язбережуючих заходів. При цьому спікер наголосила, що найважливішою цінністю для всіх людей є здоров’я. Ілдіко Сентимрей розповіла колегам про те, як можна  покращити стан здоров’я учнів та назвала 12 корисних звичок для формування та збереження здорового імунітету. 

Валентина Мендел, голова професійної спільноти вчителів з основ здоров’я підвела підсумки засідання та подала пропозиції щодо організації подальшої роботи професійної спільноти.