Home » Головна » Онлайн-засідання спільноти педагогічних працівників ЗДО для вихователів-методистів

Онлайн-засідання спільноти педагогічних працівників ЗДО для вихователів-методистів

12 вересня 2022 року на платформі Zoom відбулося онлайн-засідання спільноти педагогічних працівників ЗДО для вихователів-методистів на тему «Сучасні інноваційні освітні технології формування логіко-математичної компетентності дошкільнят», організоване ЗДО № 26.

Учасників привітала консультант КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Ужгородської міської ради Ольга Юрик. Вона підкреслила, що реформування дошкільної ланки освіти полягає в осучасненні підходів до навчання та виховання, формування в дошкільників відповідних компетенцій, однією з яких є логіко-математична. Тому важливо використовувати в освітньому процесі такі сучасні інноваційні освітні технології, які б забезпечили виконання цього завдання та сприяли забезпеченню наступності між дошкільною освітою та Новою українською школою.

Методистка ЗДО № 26 Данканич М. В. презентувала роботу педагогів цього закладу з використання інноваційних освітніх технологій та запропонувала колегам до перегляду короткі відеозаписи практичних занять з вихованцями щодо формування логіко-математичної компетентності. Учасники заходу доповнювали представлений досвід напрацюваннями педагогів дошкільних закладів Ужгорода та активно обговорювали переглянуті фрагменти занять.

Методичний захід пройшов в атмосфері педагогічної співпраці та був пізнавальним і корисним для учасників, про що вони зазначили у своїх відгуках, надаючи зворотний зв’язок організаторам та спікерам.