Home » Головна » Вебінар “STEM – освіта: сучасний підхід з використанням інноваційних технологій”

Вебінар “STEM – освіта: сучасний підхід з використанням інноваційних технологій”

27 вересня консультант Центру Наталія Баран на базі платформи Zoom провела вебінар на тему “STEM – освіта: сучасний підхід з використанням інноваційних технологій”. Актуальність даної теми полягає в тому, що сучасний стан освіти вимагає формування ключових компетентностей учнів. Одна з яких вміння навчатися впродовж життя, яке розвивається стимулюванням розвитку природної потреби дитини в дослідженні навколишнього середовища та вивченні всього нового. STEM допомагає формувати навички спостереження, вміння визначати проблему, формулювати припущення, гіпотезу, аналізувати та робити висновки.

Першочергово було наголошено, що елементи STEM можливо та необхідно використовувати і під час організації традиційного навчання.

Спікер вебінару розкрила поняття STEM – освіти. Також було розглянуто різницю між STEM та STEAM напрямками. Учасники вебінару дізнались про етапи STEM – навчання та етапи створення уроку.

Також учасники мали змогу детально проаналізувати хід уроку та його елементи. Педагоги поділились своїм розумінням поняття STEM, а також різницею між STEM та STEAM – освіти.

Спікер поділилась особистим досвідом впровадження STEM – елементів на традиційних уроках.