Home » Головна » Вебінар «Ефективне використання Word та Excel у роботі вчителя»

Вебінар «Ефективне використання Word та Excel у роботі вчителя»

21 вересня 2022 р. консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Романом Мойсюком був проведений вебінар «Ефективне використання Word та Excel у роботі вчителя». Найперше було сказано про важливість напрацювати навички грамотної та кваліфікованої роботи з цими програмними додатками.

Через цифровізацію та застосування нових цифрових інструментів вчителям доводиться постійно опановувати нові програми та інструменти. Текстовий редактор Word та табличний процесор Excel не виключення, адже вони мають широке застосування в повсякденному житті завдяки своїм можливостям роботи з документами. Вміння працювати з ними не повинні обмежуватися звичайним набором тексту або створенням електронної таблиці.

Під час вебінару учасники детально розглянули деякі інструменти цих програм, які полегшують роботу з документами, поглибили та опанували нові знання, вміння і навички ефективного використання Word та Excel, що є вкрай важливим в роботі сучасного вчителя.

До зустрічі на наступних вебінарах!