Home » Головна » Перший онлайн-тренінг для вчителів початкових класів із серії тренінгів

Перший онлайн-тренінг для вчителів початкових класів із серії тренінгів

20 вересня 2022 року на на платформі Zoom консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Ольга Юрик провела перший онлайн-тренінг для вчителів початкових класів із серії тренінгів «Навчання через дію. Практика діяльнісних методик НУШ». Під час тренінгу педагоги брали участь в живому обговоренні теми, виконували практичні завдання, працювали в групах, використовували онлайн інструменти для обміну думками.

Так, за допомогою ресурсу Mentimeter висловили думку – яка провідна діяльність дитини – і дійшли спільної думки, що це залежить від вікового періоду дитинства. Учасники розглянули складові діяльності, у способи її здійснення та види, ознайомилися з методиками Нової української школи, які реалізують діяльнісний підхід як пріоритетний в організації освітнього процесу. Було наведено приклади урізноманітнення, адаптації до форм навчання (очне, змішане, дистанційне), переглянуто короткі відеоролики, які можуть бути використані педагогами у роботі з учнями. Плідною і корисною для вчителів була організована спікером групова робота, де учасники примірили ролі вчителя та учнів, виконуючи практичне завдання з підбору та організації комунікативних ігор для проведення ранкового кола або інших видів діяльностей в НУШ.

На завершення зустрічі педагоги надали організаторам відгуки про відвіданий методичний захід, заповнивши анкету зворотного зв’язку.