Home » Головна » Тренінг-практикум для вчителів початкових класів

Тренінг-практикум для вчителів початкових класів

8 вересня 2022 року на платформі Zoom консультант КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Ольга Юрик у співпраці з ДСЯО в Закарпатській області провели тренінг-практикум для вчителів початкових класів області, які зареєструвалися для проходження сертифікації-2022.

Спікерка надала педагогам дієві поради щодо проходження першого етапу – тестування, ще раз наголосила на організаційних питаннях, відповіла на запитання присутніх.

Також з учасниками було організовано практичну роботу у групах, де вони мали змогу у спільній комунікації, за допомогою онлайн-тренажера для підготовки до тестування, ще раз спробувати розв’язувати тестові завдання. Це дало змогу педагогам оцінити власний рівень підготовки до проходження тесту, переконатися у правильності відповідей та спрогнозувати темп роботи над майбутніми тестовими завданнями.

На завершення заходу, вчителі попрацювали над розв’язанням запропонованих педагогічних ситуацій, спільно обговорювали можливості їх вирішення.

Зустріч пройшла у невимушеній, доброзичливій атмосфері, учасники активно взаємодіяли один з одним та із спікером, дякували за професійну підтримку у підготовці до проходження сертифікації.