Home » Головна » Освітянська серпнева конференція для професійних спільнот вчителів природничої освітньої галузі

Освітянська серпнева конференція для професійних спільнот вчителів природничої освітньої галузі

25 серпня відбулася освітянська серпнева конференція “Педагогічний інтенсив – 2022/23 н.р.” для професійних спільнот вчителів природничої освітньої галузі. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, Валерія Бережна, розкрила учасникам наради ряд важливих питань щодо особливості роботи у новому навчальному році.

Йшлося, зокрема, про організацію освітньої діяльності в умовах війни, про можливості очного, змішаного та дистанційного навчання. Спікер наголосила на тому, що 5 класи вчитимуться за концепцією НУШ, тому важливо дотримуватися принципів, правил та раціонально ставити пріоритетети. Консультант підкреслила важливість формувального оцінювання під час навчального процесу.

Керівник професійної спільноти вчителів хімії, Наталія Федак-Поштак, розповіла учасникам про методичні рекомендації щодо викладання хімії у новому навчальному році. Слухачі отримали чітку узагальнену інформацію щодо навчальних програм та підручників з хімії.

Керівник професійної спільноти вчителів біології, Людмила Стеців, ознайомила педагогів з вимогами щодо викладання біології, екології, природознавства та природничих наук у 2022/23 навчальному році. Детально розкрила інформацію щодо модельних навчальних програм з природничих наук.

Керівник професійної спільноти вчителів основ здоров’я, Валентина Мендел, наголосила на нововведеннях щодо викладання предмету “Основи здоров’я”.

На завершення учасники обговорили почуте та внесли пропозиції щодо роботи професійних спільнот вчителів природничих дисциплін на новий навчальний рік, наголосивши, що важливим буде у найближчі терміни ознайомити учнів з основами тактичної медицини для формування необхідних навичок та умінь щодо надання необхідної допомоги в екстренних життєвих ситутаціях.