Home » Головна » Освітянська серпнева конференція для професійних спільнот вчителів мистецької галузі

Освітянська серпнева конференція для професійних спільнот вчителів мистецької галузі

25 серпня відбулася освітянська серпнева конференція “Педагогічний інтенсив – 2022/23 н.р.” для професійних спільнот вчителів мистецької галузі. Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, Валерія Бережна, розкрила учасникам наради ряд важливих питань щодо особливості роботи у новому навчальному році. Йшлося, зокрема, про організацію освітньої діяльності в умовах війни, про можливості очного, змішаного та дистанційного навчання. Спікер наголосила на тому, що 5 класи вчитимуться за концепцією НУШ, тому важливо дотримуватися принципів, правил та раціонально ставити пріоритетети. Консультант підкреслила важливість формувального оцінювання під час навчального процесу.

Керівник професійної спільноти вчителів мистецтва, Тамара Орос, розповіла учасникам про методичні рекомендації щодо викладання мистецтва у новому навчальному році. Учасники наради почули важливу нову інформацію щодо навчальних програм та підручників з інтегрованого курсу Мистецтво. Керівник спільноти окремо зупинила свою увагу на підручниках та рекомендаціях щодо їх вибору.

Керівник професійної спільноти вчителів музичного мистецтва, Ірина Вовк, ознайомила педагогів з вимогами щодо викладання музичного мистецтва у 2022/23 навчальному році.

Керівник професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва, Вікторія Костелей, проінформувала учасників щодо нових підручників та особливостей оцінювання учнів у новому начальному році.

На завершення учасники обговорили почуте та внесли пропозиції щодо роботи професійних спільнот вчителів мистецької галузі на новий навчальний рік.