Home » Головна » Педагогові, щоб здобути нові знання, потрібно постійно професійно зростати…

Педагогові, щоб здобути нові знання, потрібно постійно професійно зростати…

Дехто із старшокласників, обираючи професію, хоче, щоб була можливість кар’єрного росту… Робота в ІТ-компанії якраз і надає таку можливість. На сьогодні,  працевлаштування саме в ІТ – сфері є мрія багатьох учнів. Тому 09-10 червня 2022 року за сприяння Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та  КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” організовано семінар для вчителів інформатики та учнів закладів освіти м. Ужгорода. Спікерами  заходу виступили працівники ІТ – компанії ЕРАМ.

Сергій Гаращук, керівник ЕРАМ в Південному регіоні, познайомив педагогів з тонкощами управління ІТ – компанією. Розповів про особистий кар`єрний ріст: від студента – початківця до провідного фахівця в галузі ІТ – технологій, а згодом і до керівника однієї з найбільших ІТ – компаній в Україні.

Провідні експерти компанії  розповіли історії становлення в компанії та ознайомили учасників зі  специфікою своєї діяльності.

Олена Гаращук, архітектор з якості тестування та автоматизації ПО, продемонструвала різницю в ручному тестуванні та автоматизованому. Розповіла про нюанси роботи тестувальника та про принципи організації роботи над ІТ- проєктом.

Олександр Ткаченко, керівник освітніх програм ЕРАМ в Західному та Південному регіонах, розповів про навчальні курси, які розробила компанія. Переважна більшість курсів є англомовними, проте компанія активно займається перекладом їх на українську мову. 

Представники компанії у співпраці із ЗІППО запропонували, в рамках курсів підвищення кваліфікації, вчителям інформатики пройти практичні заняття, що проводитимуть фахівці компанії ЕРАМ.

Зустріч, у якій взяли участь 22 педагоги та 38 учнів, була цікавою та корисною. Школярі отримали задоволення від спілкування з представниками компанії, а також виявили неабиякий інтерес під час семінару, ставили багато запитань та отримали на них вичерпні відповіді.