Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів для голів шкільних професійних спільнот

Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів для голів шкільних професійних спільнот

9 червня 2022 року на базі УСЗОШ 1 відбулося очне засідання професійної спільноти вчителів початкових класів для голів шкільних професійних спільнот (методичних об’єднань) на тему “Особливості завершення 2021-2022 навчального року: виклики та здобутки”.

Консультант КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Ужгородської міської ради Ольга Юрик провела з учасниками інструктивно- методичну нараду, у ході якої було розглянуто питання організації завершення навчального року, особливостей оформлення шкільної документації вчителями НУШ наприкінці навчального року. Педагоги обмінялися думками з цих питань та наводили приклади їх вирішення у своїх закладах освіти. Керівник професійної спільноти вчителів початкових класів Дутко С.Л. прокоментувала виступи педагогів, висловила свої пропозиції щодо питання оформлення шкільної документації.

Також учасники пригадали виклики цього навчального року, розповіли, як їх вдавалося подолати. Наголосили і на здобутках, основними з яких були завершення повного циклу освітньої реформи НУШ у початковій школі, проведення навчання під час війни, збереження інтелектуального потенціалу нації.

Під час практичної частини заходу вчителі долучитися до створення лепбуків у групах. Вони запропонували цікаві теми та оригінальні рішення для лепбуків, яскраво їх оформили та презентували.