Home » Головна » Вебінар «Використання віртуальної дошки при он(оф)лайн навчанні»

Вебінар «Використання віртуальної дошки при он(оф)лайн навчанні»

2 червня 2022 р. відбувся вебінар «Використання віртуальної дошки при он(оф)лайн навчанні», проведений Романом Мойсюком, консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради.

Через стрімкий розвиток технологій вчителям доводиться постійно опановувати нові онлайн-сервіси та додатки. До «сервісів-помічників» вчителя, без яких важко уявити повноцінне онлайн-заняття, можна віднести і віртуальну дошку. Це досить ефективний інструмент як для дистанційного (так і для офлайн) навчання, який дає змогу візуалізувати матеріали, організовувати групову або проєктну роботу, проводити «мозковий штурм», узагальнення та систематизацію знань або ж рефлексію.

Під час вебінару учасники дізналися про цифрові ресурси для створення онлайн дошок та їх можливості, практично ознайомилися з деякими віртуальними дошками, мали можливість спільно працювати на одній дошці. Хоча інтерфейс більшості з віртуальних дошок представлено на англійській мові, проте він є інтуїтивно зрозумілим. Використання онлайн дошки для спільної роботи – це відмінне рішення для тих, хто хоче зробити дистанційне навчання більш ефективним.

До зустрічі на наступних вебінарах!