Home » Головна » Вебінар «Практичні прийоми реалізації проєктного навчання»

Вебінар «Практичні прийоми реалізації проєктного навчання»

26 травня на платформі Zoom консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Валерія Бережна провела вебінар на тему «Практичні прийоми реалізації проєктного навчання». Учасниками заходу стали педагоги міста Ужгорода та колеги з інших міст, які є тимчасово переселиними особами та перебувають в Ужгороді.

Тема вебінару надзвичайно актуальна, адже метод проєктів – це метод, який передбачає здобуття учнем певної суми знань, а також формування у них умінь та навичок пошукової діяльності, яка тісно пов’язана з практикою та вирішенням реальних життєвих проблем. Спікер наголосила, що метод проєктів завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів. Окрім цього, проєктна діяльність може перетворити будь-який колектив у згуртовану команду, члени якої зможуть спільно працювати над вирішенням навіть найскладніших завдань. Під час вебінару  учасники детально розглянули переваги проєктного методу для учнів та вчителів, а також ґрунтовно проаналізували всі етапи, які потрібно реалізувати при використанні проєктного методу в процесі навчання.

Особлива увага була приділена особливостям залучення учнів до різних видів проєктів, а також тому, що ключові принципи, за якими працює НУШ, неодмінно повинні бути реалізовані у проєктному навчанні.

У ході інтерактивної взаємодії за допомогою сервісу Ментіметер, педагоги ділился досвідом, як часто вони використовують метод проєктів у своїй діяльності.

На завершення було підведено підсумки та наголошено на важливій ролі вчителя як  фасилітатора при використанні проєктного методу.