Home » Головна » Засідання Школи професійного зростання вихователів груп подовженого дня

Засідання Школи професійного зростання вихователів груп подовженого дня

12 травня 2022 року на базі УСЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося очне засідання Школи професійного зростання вихователів груп подовженого дня на тему «Ігрова діяльність як засіб формування вмінь налагоджувати стосунки молодших школярів та попередження булінгу».

Зустріч розпочала Юрик Ольга Михайлівна – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, яка звернулася до учасників з вітальним словом та наголосила на актуальності теми методичного заходу. Адже, саме вихователі ГПД продовжують наскрізний процес виховання, розпочатий вчителем початкових класів, саме вони організовують та проводять тематичні години спілкування, використовують ігрові технології для реалізації завдань виховного процесу.

Під час зустрічі вихователі ГПД УСЗОШ №2 поділилися зі своїми колегами теоретичним матеріалом та продемонстрували учасникам практичні прийоми застосування ігрових технологій з метою попередження та усунення проявів булінгу. Гаслом до заходу став вислів Сааді: «Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною». Із залученням психолога, вихователі ГПД провели практичні вправи «Кулачок», «Скринька непорозумінь», «Слово підтримки». Цікаво та креативно пройшов майстер-клас Юришинець Е.І. з плетіння “Браслета дружби” технікою куміхімо.

На завершення учасники мали змогу поділитися своїми враженнями від заходу та надати пропозиції, заповнивши анкету зворотного зв’язку.