Home » Головна » Вебінар «НУШ – ключова реформа МОН України»

Вебінар «НУШ – ключова реформа МОН України»

21 лютого консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників провела вебінар на тему «НУШ – ключова реформа МОН України». В онлайн-зустрічі взяли участь 100 педагогів. Перед початком спікер привітала присутніх із міжнародним днем рідної мови та побажала плекати та любити свою материнську мову.

На вебінарі було розглянуто основні принципи функціонування НУШ. Особливу увагу було приділено аналізу компетентностей, які повинні формуватися в учня нової школи. Під час інтерактивного зворотного зв’язку педагоги одноголосно підвердили, що зміни в освіті потрібні та виразили свою готовність до цих змін, зокрема, сумлінно навчатися принципам та підходам роботи у системі НУШ. Консультант розповіла про канву компетентностей, про основні принципи педагогіки партнерства, проаналізувала принцип дитиноцентризму. Особливо було наголошено, що ключовою особою в цій реформі є педагог, адже без неї чи нього будь-які зміни будуть неможливими, тому один з головних принципів НУШ – умотивований учитель. Щоб навчати по-новому, вчитель отримав свободу дій – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати.

Підсумовуючи всі дійшли висновку, що головна мета всієї реформи – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося раніше, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.