Home » Головна » Круглий стіл вчителів трудового навчання «Шляхи розвитку творчої особистості»

Круглий стіл вчителів трудового навчання «Шляхи розвитку творчої особистості»

16 лютого 2022 року вчителями трудового навчання УЗОШ І-ІІІ ст. №12 було організовано і проведено онлайн-зустріч на тему «Шляхи розвитку творчої особистості».

Розвиток і формування творчої, всебічно розвинутої особистості є однією з найскладніших проблем сьогодення. Творчість – діяльність людини, спрямована на створення якісно нових духовних та матеріальних цінностей. Необхідними компонентами творчості є фантазія, уява, психічний зміст якої міститься у створенні кінцевого продукту.

У своїх презентаціях доповідачі показали учасникам круглого столу розвиток творчої дитини з різних аспектів. Не останню роль у цьому відіграють прийоми розвитку уяви, адже уява є надзвичайно важливим процесом для розвитку творчості, творчого мислення та його складових. Уява має специфічну особливість: вона об’єднує мислення, сприйняття і пам’ять, стає двигуном творення креативного процесу в діяльності людини.

На завершення (на десерт 😊) круглого столу були представлені творчі ідеї, які можна знайти в папці професійної спільноти на Google Диску.