Home » Головна » Вебінар «Спільна робота з документами»

Вебінар «Спільна робота з документами»

15 лютого 2022 р. відбувся вебінар «Спільна робота з документами», проведений Романом Мойсюком, консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради. Організація спільної онлайн роботи із документами з будь-якого місця сьогодні як ніколи актуальна. Це важливий елемент ефективної групової роботи.

Дуже важливо знати способи та певні особливості спільної роботи з документами, оскільки це допомагає зробити найкращий вибір відповідно до власних потреб і оптимізувати таким чином свою роботу. Крім цього, під час вебінару учасники також дізналися про середовища та системи колективної взаємодії.

Детально розлянуто як надати доступ до файлів та папок на Google Диску та як працювати спільно з Google Документами. За допомогою цього сервісу можна не просто зберігати свої файли, але також налаштовувати спільний доступ, вести спільну працю з одним єдиним файлом, налаштовувати і організовувати ведення звітної документації, вести навчальні заняття в віддаленому режимі з перевіркою домашніх завдань тощо.

Дякуємо усім за участь та до зустрічі на наступних вебінарах!