Home » Головна » Тренінг “Нова українська школа: модель ключових компетенцій «4К». Критичне мислення”

Тренінг “Нова українська школа: модель ключових компетенцій «4К». Критичне мислення”

10 лютого 2022 року на на платформі Zoom консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради Ольга Юрик провела заключний третій онлайн-тренінг для вчителів початкових класів міста із серії тренінгів “Нова українська школа: модель ключових компетенцій «4К». Критичне мислення”.

Учасники заходу детально ознайомилися із найнеобхіднішою компетенцією людини 21 століття, однією зі складових моделі «4К» – критичним мисленням. Педагоги за допомогою ресурсу Mentimeter висловили думку-для чого розвивати критичне мислення; активно працювали у групах, презентували технології розвитку критичного мислення, які використовують у педагогічниій практиці. Вчителі обговорили етапи розвитку критичного мислення та етапи уроку з формування критичного мислення, переглянули короткий навчальний відеоролик, щоб нагадати, які методики, технології та прийоми розвитку критичного мислення доречно використовувати на різних етапах уроків розвитку критичного мислення.

Учасники ознайомилися з окремими прийомами із запропонованих 17 прийомів розвитку критичного мислення, адаптованих для школярів. А також дізналися про ресурси для власного професійного розвитку з питань критичного мислення, які надає Національної платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників EdWay та найбільша освітнія платформа України Prometheus.

Зустріч була емоційно насиченою, активною та пізнавальною та корисною, про що учасники писали у чаті конференції, надаючи зворотний зв’язок.