Home » Головна » Вебінар «Чек-лист вчителя нового покоління: середня та старша школа у системі НУШ»

Вебінар «Чек-лист вчителя нового покоління: середня та старша школа у системі НУШ»

9 лютого на платформі Zoom консультант Центру Валерія Бережна провела вебінар на тему «Чек-лист вчителя нового покоління: середня та старша школа у системі НУШ». Участь у заході взяли сто педагогів різного фаху.

В освітньому процесі базової середньої школі задіяно значно більше вчителів, ніж у початковій. Перенавчити працювати за новими підходами таку кількість педагогів –  це справді величезний виклик. Саме тому тема вебінару всіма слухачами була визнана актуальною. На початку зустрічі за допомогою інтерактивної платформи Mentimeter було проведено голосування що важливіше для вчителя професіоналізм чи талант? Більшість учасників вважають, що професіоналізм для вчителя важливіший, однак багато хто віддав свій голос за талант.

Під час вебінару учасники зі спікером склали свій чек-лист для проактивного, сучасного педагога, який прагне відповідати вимогами часу. Серед основних пунктів було названо ненасильницьку манеру спілкування, впровадження у практику педагогіки партнерства, підвищення рівня цифрової компетентності, проведення уроків у формі дискусій, врахування вікових потреб учнів у навчальному процесі, заохочення щирого та відкритого спілкування учнів, практика різних стилів навчання, розвиток найбільш актуальних «навичок майбутнього».

Під кінець вебінару вчителі на дошці Linoit писали про свої сильні сторони, про те, чого вони уникають у роботі та ставили цілі, над досягненням яких вони мають намір працювати першочергово.

Насамкінець спікер поділилася зі слухачами декількома лайфхаками успіху під час онлайн-заходів. По завершенню вебінару слухачі активно дякували за цікавий захід та висловлювали побажання щодо подальших продуктивних та корисних зустрічей.