Home » Головна » Вебінар «Щоденні 3 в НУШ. Цікаві завдання на кожен день»

Вебінар «Щоденні 3 в НУШ. Цікаві завдання на кожен день»

25  січня відбувся вебінар “Щоденні 3 в НУШ. Цікаві завдання на кожен день”, проведений консультантом КУ «ЦПРПП» Ужгородської міської ради Вікторією Биркович. Приєднались до вебінару 45 педагогів з різних куточків України. Вони мали змогу познайомитись з практичним досвідом як зацікавити учнів до вивчення математики, як організувати роботу для застосування педагогічної технології «Щоденні 3» та які підібрати завдання для кожного виду діяльності.

Спікер наголосила, що завдання, які діти виконують самостійно, мають бути їм знайомі. Тільки так вдасться втримати увагу дітей. А важливою умовою успішного використання технології є надання учням можливості самостійно обирати певний вид завдань. Свобода вибору, відсутність нав’язування та здатність контролювати своє навчання підвищують мотивацію та відповідальність учнів за отриманий результат.

Вікторія Іванівна зупинилась на деяких вправах, захопливих іграх, платформах, які  допоможуть  педагогам відстежити роботу кожного учня та у веселий спосіб перевірити знання дітей з конкретної теми.

Робота за технологією «Щоденні 3» сприяє вихованню класної спільноти, де кожен відповідає за себе та інших, і не потребує постійного контролю вчителя. Такий підхід допомагає розвантажити педагога, який отримує час на індивідуальну роботу з учнями, що потребують особливої уваги.

Учасники щиро дякували консультанту за можливість почути таку кількість практичних вправ, які можуть вже застосовувати в своїй освітній діяльності. Поділились враженнями та виявили бажання брати участь в наступних вебінарах.

Дякуємо кожному за активну участь та до нових зустрічей!