Home » Головна » Вебінар «Як споживати інформацію безпечно»

Вебінар «Як споживати інформацію безпечно»

20 січня 2022 р. відбувся вебінар “Як споживати інформацію безпечно”, проведений Романом Мойсюком, консультантом КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради.

На сьогодні фейків, маніпуляцій а також каналів їх створення та поширення дуже багато. Для того, щоб суттєво зменшити ризики підхопити інформаційний вірус, достатньо розуміти схему їх роботи та те, як вони розповсюджуються. Учасники вебінару дізналися як безпечно читати новини та споживати інформацію в соціальних мережах, які інструменти застосовують маніпулятори та як їх виявити.

Найперше було сказано про технічну сторону збору та передачі особистих даних, а саме: Які програми передають ваші особисті дані? Які дані збирають програми? Чи існують безпечні у використанні програми, щоб зберегти конфіденційність ваших даних?

Далі учасники вебінару розглянули основні джерела, з яких ми дізнаємося будь-яку інформацію. Детально було розглянуто поняття ботів, їх основні види, для чого їх використовують, а також на що саме звертати увагу, щоб розпізнати бота.

Наостанок представлені основні правила, які допоможуть споживати інформацію безпечно.

До зустрічі на наступних вебінарах!