Home » Головна » Засідання спільноти асистентів учителя

Засідання спільноти асистентів учителя

7 грудня 2021 року на базі УЗОШ I-III ст. N 6 ім. В. С. Ґренджі-Донського відбулося онлайн-засідання спільноти асистентів вчителів та вихователів на тему “Інклюзія в умовах дистанційного навчання”. Асистенти вчителів УЗОШ I-III ст. N 6 поділилися власним досвідом щодо організації дистанційного навчання в інклюзивних класах.

Захід розпочала Ярема Христина Іванівна, консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників, яка наголосила на головному завданні інклюзивного навчання – жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітнього процесу.

Король Маріанна Василівна, асистент учителя, ознайомила присутніх з планом роботи засідання та поділилася власним досвідом під час організації дистанційного навчання в інклюзивному класі.

Про роль батьків під час дистанційного навчання розповідала Багара Оксана Василівна. Брезинська Тетяна  Іванівна говорила про власний досвід як асистента вчителя, так і мами дитини з особливими освітніми потребами. Асистенти вчителів УЗОШ I-III ст. N 6 продемонстрували різні методи роботи, напрацювання й наочності, якими користувалися під час онлайн-уроків.

Євич Габріела Павлівна та Конічек Ольга Олексіївна поділилися різними методами роботи, які використовують під час очного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Для якісної роботи рекомендуємо онлайн-платформу «МКФ для інклюзивної освіти» https://icfinedu.org, яка є потужним інструментом для професійного зростання вчительства. Цей проєкт упроваджений ЮНІСЕФ Україна в партнерстві з ГО «Соціальна синергія», Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством освіти та науки України.