Home » Головна » Вебінар «Особливості професійної адаптації педагога. Становлення молодого вчителя у колективі»

Вебінар «Особливості професійної адаптації педагога. Становлення молодого вчителя у колективі»

грудня відбувся вебінар на тему «Особливості професійної адаптації педагога. Становлення молодого вчителя у колективі», який провела консультант Центру, Валерія Бережна. Під час вебінару було обговорено основні труднощі, що виникають у молодого педагога на початковому етапі його професійної діяльності.

Спікер детально проаналізувала форми та методи роботи з молодим спеціалістом у закладі освіти. Адже професійне становлення особистості молодого вчителя – це процес його входження у професійну діяльність, у ході якого відбувається привласнення ролі вчителя, формується його професійна позиція й визначаються шляхи самореалізації у подальшій педагогічній діяльності.

За допомогою онлайн-інструменту Ментіметер, консультант провела опитування щодо найважливіших, на погляд самих вчителів, якостей педагога. Найбільш значущими було названо любов до дітей, толерантність, терплячість, оптимізм та справедливість. На завершення консультант поросила учасників дати пораду молодому вчителеві, який вперше приступає до виконання своїх професійних обов’язків. Учасники на інтерактивній дошці Ліноіт розміщували стікери зі своїми корисними побажаннями.