Home » Головна » Засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя професійної спільноти вчителів математики

Засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя професійної спільноти вчителів математики

2 грудня відбулося засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя професійної спільноти вчителів математики. Тема тренінгу «Використання різноманітних форм роботи під час дистанційного і змішаного навчання». Це питання є сьогодні доволі актуальним, оскільки в кожній школі міста окремі класи переходять на дистанційну форму навчання.

Керівник професійної спільноти вчителів математики, учитель УЗОШ І-ІІІ ст. №12 Стегура Оксана Василівна розповіла присутнім про форми роботи при змішаному і дистанційному навчанні, можливості та певні незручності в такій роботі, якими ресурсами можна користуватись, як готувати такі уроки. Показала на прикладі Classroom, як можна створювати завдання для колективної роботи учнів та як їх оцінювати, порекомендувала ресурси, де можна цьому навчитись.

Спікер онлайн-засідання, учитель математики ЗОШ І-ІІІ ст №6 ім. В.С.Ґренджі-Донського Гливка Ганна Вікторівна розповіла про роботу  на платформі Classtime. На прикладі своїх класів показала як можна проводити уроки з використанням платформи, створювати нові завдання, розповіла про те, як оцінювати учнів. Окрім цього, як в позакласній роботі та на уроках  використовувати командні ігри. Рекомендувала молодим колегам пройти навчання на даній платформі.

Засідання Школи професійної адаптації молодого вчителя професійної спільноти вчителів математики з використання платформи Zoom пройшло конструктивно, насичено та корисно.