Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів географії та економіки

Засідання професійної спільноти вчителів географії та економіки

16 листопада на платформі Zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів географії та економіки на тему “Сучасні технології навчання та виховання учнів”. Серед сучасних технологій навчання географії спікер виокремила проблемно-пошукові технології, ігрові технології, технології групової та колективної діяльності, проектні технології, інформаційні технології. До основних напрямків роботи, за словами педагога, варто віднести використання технологій у позакласній роботі, роботу з тестовими програмними засобами навчання, апробацію електронних засобів навчання та розробку електронного супроводу навчальних занять.

Під час засідання було підкреслено, що інтерактивне навчання в цілому передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання розминок, рольових ігор, вирішення творчих завдань, спільне розв’язання проблем. Спікер також розповіла про цілі використання інформаційних технологій, про мультимедійні засоби навчання та детально описала типи презентацій та умови їх використання на роках географії.
Насамкінець учасники засідання дійшли висновку, що використання інформаційних технологій у навчальному процесі має безліч переваг, адже це дозволяє підвищити  якість навчання та сприяти зростанню продуктивності уроку.