Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів основ здоров’я

Засідання професійної спільноти вчителів основ здоров’я

4 листопада на платформі Zoom відбулося засідання професійної спільноти вчителів з основ здоров’я на тему «Формувння культури здоров’я учнів в умовах викликів сьогодення». Педагоги Ужгородської гімназії № 16 та УЗОШ № 9 підготували цікавий інтерактивний захід. Одна зі спікерів наголосила, що культура здоров’я – це передусім здоровий спосіб життя гуманістичної орієнтації.

Під час засідання було детально розглянуто та проаналізовано ряд важливих принципів у питаннях формування та дотримання здорового способу життя. Педагог також дала ряд порад як зберегти здоров’я та  протистояти шкідливим звичкам. Зокрема, вчителька продемонструвала ряд світлин, де з учнями реалізовано різні підходи щодо формування здорових звичок.
Під час заходу всі учасники мали змогу проробити ряд вправ, які допомагають учням розслабитися та налаштуватися на позитивний робочий лад, а саме: вправи з гімнастики для очей, спробували розвивати навички амбідекстерів, виконали декілька завдань на запам’ятовування та логіку. Всі учасники активно долучалися до виконання запропонованих вправ. Наприкінці відбулося активне обговорення різних методик, що спрямовані на покращення якості роботи з учнями.