Home » Головна » Засідання професійної спільноти вчителів математики

Засідання професійної спільноти вчителів математики

25 жовтня відбулося методичне об’єднання професійної спільноти вчителів математики. Актуальним на сьогодні залишається питання щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.
Спікер онлайн-засідання, учитель математики ЗОШ №2 Котюга Людмила Михайлівна, розповіла про підготовку до ДПА у форматі ЗНО з використанням матеріалів з алгебри і геометрії за 7-8 клас. Підготувала презентації з тем, якими вчителі можуть користуватися на уроках алгебри і геометрії як у 7-8 класах, так і в 11 класі при повторенні програмового матеріалу. Поділилася корисними Інтернет-ресурсами та власними розробками тренажерів для якісної підготовки до ЗНО.
Керівник професійної спільноти вчителів математики, учитель УЗОШ №12 Стегура Оксана Василівна розповіла присутнім про Міжнародну програму з оцінювання освітніх досягнень учнів (англ. PISA). Метою якого є отримання порівнюваних даних про рівень знань і вміння їх застосовувати на практиці учнів, віком 15 років. У 2022 році в Україні буде проводитися моніторингове дослідження PISA. Ймовірно, що учні 9 класів Ужгорода братимуть участь. Оксана Василівна акцентувала увагу на тому, як буде проходити моніторинг, який його формат, розглянула типові завдання, сформулювала поради, як до нього готуватися, поділилася з колегами підготовленими матеріалами.
Засідання професійної спільноти вчителів математики з використання платформи Zoom пройшло конструктивно, насичено та корисно. Вироблено подальший алгоритм дій щодо розповсюдження матеріалів, що потрібні в роботі вчителя математики.