Home » Головна » Вебінар «Ефективний зворотний зв’язок у роботі вчителя: секрети та рекомендації»

Вебінар «Ефективний зворотний зв’язок у роботі вчителя: секрети та рекомендації»

25 жовтня відбувся вебінар на тему «Ефективний зворотний зв’язок у роботі вчителя: секрети та рекомендації», який провела для педагогів консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради Валерія Бережна.

Спікер разом з педагогами, використовуючи онлайн інструмент зворотнього зв’язку, платформу Linoit, дали визначення поняття «зворотний зв’язок». Було наголошено, щоб зворотний зв’язок був успішним, треба вміти бачити, чути і розуміти партнера по спілкуванню, а саме учня. Тобто, за зовнішнім виглядом, інтонацією, паузами, темпом мовлення дізнаватися про внутрішній стан співрозмовника, про підтекст отриманої інформації та уміло використовувати це для поліпшення спільної діяльності та спілкування.

Під час вебінару було розглянуто правила та прийоми активного слухання. Консультант детально зупинилася на найважливіших правилах педагогічного спілкування. Щоб зворотний зв’язок був ефективним, він повинен бути персоніфікованим, вчасним, відповідати критеріям та бути сформульованим за допомогою безоцінних слів. Під час вебінару було описано алгоритм надання письмового фідбеку учням та батькам. Доповідач зупинилася і на онлайн-інструментах, що допомагають здійснювати ефективний зворотний зв’язок в освітньому процесі. Наприкінці було розглянуто декілька нестандартних прийомів зворотнього зв’язку з рекомендаціями щодо практичного застосування у навчальному процесі.