Home » Головна » Вебінар “Створення інтерактивного контенту”

Вебінар “Створення інтерактивного контенту”

13 жовтня відбувся вебінар “Створення інтерактивного контенту”, який провів Роман Мойсюк, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради. Під час онлайн-зустрічі учасники ознайомилися з web-сервісом Genially (genial.ly), за допомогою якого можна створити різноманітний інтерактивний контент: презентації, інтерактивні зображення, інфографіку, вікторини, ігри, тести, електронні підручники і навіть інтерактивні резюме та портфоліо.

Сучасним учням більше до вподоби яскраві зображення, анімації, відео, ніж суха текстова інформація. Саме такі яскраві елементи наш мозок запам’ятовує швидше. Завжди краще проілюструвати багато цифр графіком чи діаграмою, а кілька дат подати у вигляді інтерактивного таймлайну з описом і супровідним зображенням.

Сервіс Genially пропонує різні шаблони для створення ресурсів та великий вибір інтерактивності, яка дозволяє додавати коментарі до об’єктів, відкривати спливаючі вікна, робити гіперпосилання на слайди проєкту і зовнішні ресурси. Платформа підтримує спільну роботу, а готовий ресурс можна опублікувати на сайті, у соціальних мережах або просто поділитися посиланням на нього.

Учасники вебінару дізналися про те, як зареєструватися на сервісі, розглянули інструменти для роботи з текстом, зображеннями, інтерактивними елементами тощо. Детально було розглянуто алгоритм створення інтерактивних презентацій та зображень, наведені приклади використання створеного на сервісі контенту під час уроків.

До зустрічі на наступних вебінарах!