Home » Головна » Вебінар “Співпраця школи та батьків у питаннях популяризації здорового способу життя”

Вебінар “Співпраця школи та батьків у питаннях популяризації здорового способу життя”

5 жовтня 2021 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Валерія Бережна з використанням платформи Zoom провела вебінар «Співпраця школи та батьків у питаннях популяризації здорового способу життя». Під час заходу було розглянуто основні проблеми, які стосуються здорового способу життя школярів.

Навчити учнівську молодь зберігати і зміцнювати своє здоров’я — одне з важливих завдань Нової української школи. Учням слід постійно пояснювати, що компетентності здорового способу життя не з’являються від природи, а виховуються наполегливою працею. Освітні установи і насамперед навчальний заклад, де діти та підлітки проводять більшу частину часу, мають величезний виховний і здоров’язбережувальний потенціал. За таких умов освітнє середовище є ключовим фактором у формуванні навичок фізичної активності та здорового харчування.

Консультант наголосила, що досягнення позитивного результату можливе лише за активної співпраці вчителів, батьків та самих учнів. Як відомо, найбільш вагомими компонентами здорового способу життя є –раціональне харчування, рухова активність та здорове освітнє середовище.

Під час вебінару, на інтерактивній платформі Linoit та в чаті, вчителі активно ділилися власним досвідом щодо популяризації здорового способу життя серед учнів.

Насамкінець було наголошено, що позитивне сприйняття шкільного життя учнями є ефективним додатковим джерелом забезпечення здоров’я та благополуччя всіх учасників освітнього процесу.