Home » Головна » ЛІТНІ СТУДІЇ “ОСВІТНІЙ НЕТВОРКІНГ – ОРІЄНТИР НА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК”

ЛІТНІ СТУДІЇ “ОСВІТНІЙ НЕТВОРКІНГ – ОРІЄНТИР НА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК”

22-23 червня 2021 року в затишному дворику Ужгородської ЗОШ №7 відбулися літні студії, організовані для освітян міста Центром професійного розвитку педагогічних працівників.

Два дні поспіль команда Центру спільно з освітянами працювала на тренінгах, воркшопах, майстер-класах, які були спрямовані на поглиблення існуючих та набуття нових, корисних знань. У співпраці із ЗІППО було проведено психологічний тренінг, спрямований на профілактику професійного вигорання педагогічних працівників.

24 червня 2021 року всі охочі мали можливість стати учасниками освітнього квесту “Орієнтир на самовдосконалення або відпочиваймо продуктивно!”.

Всі три дні пройшли під девізом креативності, емоційності, спритності та корисності.

Команда ЦПРПП в особі директора Даньків Ірини Зіновіївни висловлює щиру подяку управлінню освітою Ужгородської міської ради за сприяння щодо проведення зазначеного вище заходу, Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти за надання фахової допомоги методистом інституту та  директору Ужгородської ЗОШ N7 Реган Діані Іванівні за надання місця проведення літніх студій та допомогу в організаційних питаннях.