Home » Головна » EXPRESS TEACHER TRAINING

EXPRESS TEACHER TRAINING

27 травня в УСШ 5 відбувся тренінг для вчителів англійської мови м. Ужгорода «Інтерактивний урок з лексики та граматики в Новій українській школі. Демоурок». На початку зустрічі директор Центру Ірина Даньків подякувала організаторам за прекрасну можливість долучитися до навчання і педагогам Ужгорода. Провела тренінг учитель “Всеукраїнської школи онлайн” Наталія Ляшко, досвідчений викладач, тренер, методист видавництва Express Publishing, International Speaking Examiner.

Під час воркшопу були розглянуті різні підходи до вивчення іноземної мови, а особливо метод РРР (production, practice, presentation- продукування, практика, представлення). Учасники тренінгу разом зі спікером опрацювали три кроки введення нового лексичного матеріалу (значення, вимова, написання слів).
Велике значення в початковій школі відіграє drilling- повторення за допомогою різних технік (емоції, голос, ланцюжки, заміна слів). Пані Наталя звернула увагу на важливість використання освітніх ігор, що є підходом у розвитку навичок 21 століття.
На завершення тренінгу учасники мали змогу ознайомитися з літературою видавництва Express Publishing, наданою організатором семінару – Валентиною Гіль зі Львова. Учасники отримали подарунки і сертифікати.
Дякуємо директору школи Іветті Цеголняй за сприяння в організації щодо проведення тренінгу. Дякуємо вчителям англійської мови за активну участь у семінарі, адже неформальна освіта – важлива складова щодо навчання впродовж життя.