Home » Головна » ВЕБІНАР “СТРАТЕГІЇ КООПЕРАЦІЇ В НУШ – 10 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ”

ВЕБІНАР “СТРАТЕГІЇ КООПЕРАЦІЇ В НУШ – 10 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ”

29 квітня 2021 року консультантом  КУ «Центр  професійного розвитку педагогічних працівників»  Ужгородської міської ради Ольгою Юрик  проведено засідання Інтерактивної школи сучасного педагога у формі вебінару  на тему «Стратегії кооперації в НУШ – 10 лайфхаків для вчителя», участь у якому взяли  вчителі початкових класів та  педагоги закладів дошкільної освіти.

Учасники ознайомилася зі стратегіями кооперативного навчання – навчання, базованого на співпраці, його перевагами та складовими успішної взаємодії в групах.

Консультант представила педагогам 10 лайфхаків для вчителя – порад, як найефективніше організувати кооперацію учнів, як у класі, так і під час дистанційного навчання. Детальніше учасники обговорили організацію групової роботи з учнями в сесійних залах конференції ZOOM, познайомилися з платформами, контент яких можна використати при проведенні групових взаємодій онлайн – Flinga,  Classroomscreen,  Classtools.net, Сanva.com.

За допомогою сучасних онлайн-інструментів Mentimeter та Linoit вчителі обмінялися досвідом організації кооперації учнів та надали спікеру зворотній зв’язок, де висловили подяку за цікаву інформацію та дієві практичні поради щодо організації групових взаємодій.