Home » Головна » ВЕБІНАР “НАСИЛЬСТВО ТА БУЛІНГ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ:ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ”

ВЕБІНАР “НАСИЛЬСТВО ТА БУЛІНГ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ:ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ”

16 квітня 2021 року за сприяння управління освіти Ужгородської міської ради Центр професійного розвитку педагогічних працівників організував зустріч педагогів міста, зокрема заступників директорів шкіл з виховної роботи та класних керівників.

Олеся Патраманська, психолог  управління освіти провела  вебінар на тему «Насильство та булінг у закладі освіти: запобігання та протидія».

З вітальним словом до учасників звернулася директорка центру Ірина Даньків, яка  відмітила актуальність теми. Адже педагоги мають робити все для того, щоб протидіяти булінгу, завчасно помічаючи його прояви в учнівських колективах.

Спікер онлайн-заходу ознайомила присутніх із нормативно-правовою базою  щодо  протидії насильства та булінгу.

Ознайомила учасників із навчальними програмами та спецкурсами обласних інститутів післядипломної освіти щодо протидії насильства та булінгу. (На допомогу педагогам закладів освіти міста зазначена вище інформація розміщена на сайті Центру у рубриці «Психологічна підтримка»).

Олеся Миронівна акцентувала увага на суб’єктах щодо протидії булінгу, розподілу ролей у разі насильства, видів та форм, факторів насильства. Розповіла про наслідки  для постраждалих, свідків, кривдників та про наслідки насильства та булінгу для закладу освіти.

Було озвучено, як реагувати на випадки насильства, як працювати з учасниками, та показано шляхи мінімізації насильницьких дій у закладі освіти.

Учасники онлайн –заходу подякували за організацію та проведення даного заходу.

Дякуємо управлінню освіти за підтримку та співпрацю!