Home » Головна » ВЕБІНАР “СИНХРОНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЛЯ ТА НУШ”

ВЕБІНАР “СИНХРОНІЗАЦІЯ ДОШКІЛЛЯ ТА НУШ”

15 квітня 2021 року на платформі Zoom консультантом  Центру  професійного розвитку педагогічних працівників  Ужгородської міської ради Ольгою Юрик  проведено вебінар  на тему «Синхронізація дошкілля та НУШ. Ресурси освітніх платформ для дошкільнят». Учасниками заходу стали понад 60 педагогів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів НУШ.

Під час заходу учасники  ознайомилися із інноваційними інструментами синхронізації дошкілля і НУШ – освітніми платформами для дошкільників.

Спікер презентувала можливості освітньої платформи НУМО, створеної на замовлення  Міністерства освіти та науки України, за підтримки UNICEF Ukraine та Всеукраїнського фонду «Крок за Кроком» за участі  освітніх експертів, зокрема дитячої та сімейної психологині Світлани Ройз.
Учасники дізналися про потенціал платформи, її контент та додаткові можливості чат-боту НУМО, переглянули відеоролики з  відгуками зіркових матусь про платформу.

Як альтернативну платформу для розвитку дошкільників педагогам було презентовано онлайн-ресурс «Study-smile» – сайт для дітей від 2 до 10 років, на якому діти отримують перші знання в захоплюючій і зрозумілій формі, а батьки  та педагоги – цінні рекомендації з навчання дітей, а  також готові програми занять  для розвитку необхідних навичок.

Під час   зустрічі кожен учасник заходу   мав можливість на практиці використовувати сучасні онлайн-інструменти Mentimeter та Linoit.

Наприкінці вебінару  педагоги поділилися враженнями щодо  проведеного онлайн-заходу, вислови бажання бути учасниками наступних зустрічей, які є на сьогодні необхідними для кожного освітянина.