Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ВЧИТЕЛЯ НУШ

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ВЧИТЕЛЯ НУШ

8 квітня  2021 року педагогами УСШ І-ІІІ ступенів №3 для вчителів 1-3 класів було організовано і проведено у формі тренінгу онлайн-зустріч в рамках діяльності Школи вчителя НУШ на тему «Дружня школа: розвиваємо стратегічне мислення у дітей. Формування стратегій».

У заході взяла участь Биркович Вікторія Іванівна, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, яка наголосила на актуальності даної теми, адже стратегічне мислення належить до м’яких навичок , які необхідні учням у сучасному світі.  Тому важливо навчити їх системно мислити, керувати своїми думками, вміти передбачати події, досягати цілей,  бачити перешкоди. А для цього потрібно освітянам створювати умови, тренажери, впроваджувати  в освітній процес цікаві форми роботи, застосовувати методики стратегічного мислення.

Пашковська Лариса  Миколаївна поділилась ефективними інструментами для розвитку стратегічного мислення у дітей під час дистанційного навчання. Колеги отримали візуальні органайзери  SCRUM, Trello, Рadlet для створення та керування проєктами.  Пономаренко Н.О. звернула увагу на застосування методик стратегічного мислення в початковій школі. Желобата Л.Г. запропонувала колегам перейти до тренування  у стратегічному прогнозуванні.

Спікери залучали до комунікації аудиторію, ефективно використали чат для спілкування, урізноманітнили виступи фрагментами відеозаписів , практичних вправ , надали учасникам поради з формування навички стратегічного мислення в учнів початкових класів.

Завдяки зворотньому зв’язку, присутні подякували організаторам зустрічі і відзначили, що обов’язково візьмуть в свою методичну валізу вправи, органайзери , інструменти для розвитку стратегічного мислення у дітей.