Home » Головна » ВЕБІНАР “Quizlet та Classtime — ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ДЛЯ НАВЧАННЯ”

ВЕБІНАР “Quizlet та Classtime — ОНЛАЙН-СЕРВІСИ ДЛЯ НАВЧАННЯ”

6 квітня для всіх охочих відбувся вебінар “Quizlet та Classtime — онлайн-сервіси для навчання”, проведений консультантом центру Христиною Яремою. Учасники отримати практичні навички у використанні двох онлайн-сервісі для навчання.

  • Quizlet (https://quizlet.com/ru) — це онлайн-сервіс для створення й застосування флеш-карток та навчальних ігор у різних категоріях.
  • Classtime (https://www.classtime.com/uk/) — це онлайн-сервіс для встановлення миттєвого зв’язку з учнями. Платформа для проведення опитувань, її можна синхронізувати з вашими Google-класами, якщо обрати план «Преміум».

До речі, якщо ви новачок, то план «Преміум» перші 60 днів безплатний, далі ця послуга платна, але є багато цікавих і вигідних пропозицій. Щоб бути в курсі останніх новинок та пропозицій, слідкуйте за спільнотою Classtime в мережі “Фейсбук” (https://es-la.facebook.com/groups/classtimeua/). Для кращого розуміння перегляньте навчальні відео про Classtime (https://cutt.ly/qcSvWNA).

Беріть участь у марафоні від Classtime з 19 квітня по 28 травня 2021 року, реєструйтеся за покликанням — https://cutt.ly/CcSbR0V

Наприкінці зустрічі учасники поділилися враженнями, висловили побажання!

Дякуємо всім за участь!

До нових зустрічей!