Home » Головна » ВЕБІНАР “ЯК СТВОРИТИ У КЛАСІ КОМФОРТНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ КОЖНОГО УЧНЯ”

ВЕБІНАР “ЯК СТВОРИТИ У КЛАСІ КОМФОРТНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ КОЖНОГО УЧНЯ”

25 березня відбувся вебінар “Як створити у класі комфортне середовище для кожного учня”, проведений консультантом КУ «ЦПРПП» Ужгородської міської ради Вікторією Биркович. Під час заходу спікерка поділилася своїм досвідом з усіма присутніми щодо створення доброзичливої атмосфери у класі,  турботливих дружніх взаємовідносин та як навчити учнів домовлятися, вирішувати конфліктні ситуації.

Вікторія Іванівна зупинилася на деяких вправах, що  допоможуть учителям стати ефективним менеджером класу, набути навичок необхідних для створення та підтримки середовища.  Адже засвоєння знань на уроках не можливе, якщо в класі немає дисципліни та атмосфери, у якій кожен почуває себе безпечно та комфортно. Тому важливо навчити дітей працювати в команді, аналізувати проблеми і толерантно ставитися до різних поглядів та вміти співчувати.

Учасники щиро дякували консультанту за можливість  ознайомитися з практичними вправами, які можуть застосувати у своїй педагогічній діяльності. Поділилися враженнями та виявили бажання брати участь у наступних вебінарах.

Дякуємо кожному, хто долучився до вебінару, за активну участь та до нових зустрічей!