Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

23 березня 2021 року вчителі-словесники Ужгородської загальноосвітньої школи № 19     провели у формі методичної майстерні онлайн-захід «Як створити мотиваційне навчальне середовище в умовах дистанційного навчання для вивчення української літератури?» для професійної спільноти вчителів української мови і літератури Ужгорода.

В онлайн-засіданні  взяла участь Даньків Ірина Зіновіївна, директор  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, яка підкреслила актуальність теми. «Сьогодні потрібно  обирати та подавати навчальний матеріал у такому форматі, який точно зацікавить учнів. Учитель повинен використовувати різноманітні методи і форми навчання. Такий підхід завжди викликає інтерес та стимулює школярів до пізнання нового», — зазначила виступаюча.

Словесники  поділилися рекомендаціями щодо впровадження елементів дистанційного навчання на уроках української літератури. Педагоги закладу розповіли учасникам професійної спільноти міста про «Читацький челендж», про алгоритм створення сторінки письменника чи героя твору у мережі «Фейсбук» та його ефективність.

«Буктрейлер», «скрайбінг», «інтернет-меми», «кроссенс», «лепбук» — всі ці слова іншомовного походження допомогли словесникам розглянути один із засобів мотивації — візуалізацію. Саме їх значення для розуміння прийому візуалізації   використовували для проведення методичної майстерні вчителі-словесники.

Учасники дійшли висновку: якщо мотивація на уроці є вдалою, то урок буде пізнавальним та інформативним, а результати позитивні.