Home » Головна » ВЕБІНАР “ЯК УСУНУТИ МЕДІЙНИЙ БЕЗЛАД АБО ЯК І ДЕ ЗБЕРІГАТИ НАПРАЦЬОВАНІ МАТЕРІАЛИ”

ВЕБІНАР “ЯК УСУНУТИ МЕДІЙНИЙ БЕЗЛАД АБО ЯК І ДЕ ЗБЕРІГАТИ НАПРАЦЬОВАНІ МАТЕРІАЛИ”

23 березня 2021 року Валерія Бережна, консультант Центру,  провела вебінар на тему «Як усунути медійний безлад або де і як зберігати напрацьовані матеріали». Під час заходу учасники ознайомилися з основними платформами для збереження даних, а саме хмарними сервісами Dropbox, One Drive, Mega, iCloud Drive, Degoo, Google Drive, сервісами збереження веб-закладок Symbaloo, Atavi та New Tab Page. Детально було розглянуто платформу для збереження та передачі інформації Wakelet for educators. За допомогою цього сервісу можна створювати портфоліо, скринкаси, зберігати аудіо та відеоматеріали, документи та покликання.

Також було розглянуто YouToube, як сервіс за допомогою якого можна створювати та завантажувати відеофайли. Учасники дізналися про створення закритого YouToube-каналу ЦПРПП Ужгородської міської ради, а також про розділ на сайті Центру, де зберігається вся продукція, над якою працюють консультанти центру.

Інформуємо, що із записом вебінару можна буде ознайомитись у найближчий час на офіційному YouTube каналі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради.

Дякуємо за участь! До зустрічі на наступних вебінарах!