Home » Головна » ВЕБІНАР “ТОП 10 ІНСТРУМЕНТІВ ФОРМУВАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ”

ВЕБІНАР “ТОП 10 ІНСТРУМЕНТІВ ФОРМУВАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ”

16 березня відбувся вебінар “Топ 10 інструментів формувального оцінювання під час дистанційного навчання”, проведений консультантом Центру Оленою Габор. Приєдналися до вебінару  як педагоги Закарпаття, так і колеги з багатьох куточків України, які мали змогу ознайомитися з 10 найпоширенішими інструментами формувального оцінювання під час дистанційного навчання.

Останній час учні не завжди мотивовані до навчання, особливо до онлайн – навчання. А застосування прийомів формувального оцінювання під час дистанційного навчання допоможе вчителю створити умови для підвищення мотивації учнів. Таким чином, Олена Миколаївна ознайомила учасників вебінару  з 10 найпоширенішими інструментами формувального оцінювання під час дистанційного навчання, а також з ідеями як і коли їх застосовувати на уроці  відповідно до мети і поставлених завдань.

Classflow (https://classflow.com)це унікальний багатофункціональний сервіс, який інтегрує в собі функції інтерактивної дошки, конструктора інтерактивних уроків, тестів, опитувань і дидактичних ігор.

Menti (https://www.mentimeter.com/) – це інструмент для створення мобільних онлайн опитувань та презентацій.

Padlet (https://padlet.com) – мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації.

Quizizz (https://quizizz.com) – сервіс, якому потрібно приділити увагу та познайомитись з ним. Цікавий сервіс для створення вікторин та флеш-карток.

Linoit (http://linoit.com)   – віртуальна дошка для розміщення та поширення наліпок, нотаток, нагадувань, зображень та відео.

Flipgrid (https://flipgrid.com ) – це простий, безкоштовний та доступний досвід відео-дискусії, який використовують мільйони PreK для кандидатів, викладачів та сімей по всьому світу.

Socrative (https://www.socrative.com/) – програма, яка дозволяє оцінювати знання студентів.

Triventy (https://www.triventy.com/ ) – сервіс для створення опитувань та вікторин. Учитель створює тест або вікторину на своєму комп’ютері, а учні можуть відповісти на питання з своїх мобільних пристроїв.

Plickers (https://get.plickers.com/ ) – це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу і спростити збір статистики.

Canva (https://www.canva.com/) – це єдина дизайнерська платформа, яка знадобиться у вашій класній кімнаті.

Наприкінці зустрічі учасники поділилися враженнями та бажанням відвідувати подібні заходи!

Дякуємо всім за участь!

До нових зустрічей!


1 коментар

  1. Пані Олено!
    Щиро дякую за чудовий вебінар!!!
    Конструктивно, чітко, зрозуміло, без зайвих слів, тільки те, що треба для ефективної роботи!

Comments are closed.