Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛІВ УГОРСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛІВ УГОРСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

11 березня 2021 року в приміщенні навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з угорською мовою навчання – угорськомовна гімназія” Ужгородської міської ради  було проведено засідання Школи професійного зростання вчителів угорської мови та літератури міста Ужгорода у формі круглого столу на тему «Сучасні вимоги до викладання угорської мови та літератури».

На початку 10 учасників заходу привітали новообраного керівника професійної  спільноти вчителів угорської мови та літератури Зунко-Пушкар Андрею Арпадівну та побажали їй плідної роботи й творчого натхнення.

У засіданні взяла участь Бережна Валерія Василівна, консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, яка привітала учасників зібрання та підкреслила важливість співпраці та обміну досвідом педагогів задля досягнення високих результатів у навчанні.

Засідання також відвідала завідувачка кафедри угорської філології Україно-угорського навчально-наукового інституту , кандидат філологічних наук, доцент ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Зикань Христина Імрівна, яка розповіла про вимоги щодо компетентностей абітурієнтів та про можливості подальшого навчання та професійної реалізації випускників кафедри угорської філології.

Після доповідей на круглому столі відбулося активне обговорення актуального стану викладання угорської мови та літератури у форматі дистанційного навчання. Учасники заходу обмінялись ідеями та дієвими практиками перевіреними на власному досвіді.

Обговорення, до якого долучились всі учасники зібрання, пройшло на високому професійному рівні.