Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

4 березня 2021 року  педагогами УЗОШ І-ІІІ ст. №12 було організовано і проведено онлайн-зустріч у рамках діяльності Школи професійного зростання вихователів ГПД на тему  «Чому доброчесність – одна з найважливіших якостей і як її прищеплювати в школах.  Що таке суспільна доброчесність?». Учасниками заходу стали понад  60 вихователі груп подовженого дня.

У заході взяла участь Юрик Ольга Михайлівна, консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради,  яка  зазначила, що у  роботі вихователя ГПД пріоритетним є  виховний процес. Важливо серед інших моральних якостей виховувати в учнів  доброчесність, оскільки це комплексне поняття, що поєднує в собі  фундаментальні цінності, необхідні сьогодні нашому суспільству. Цьому сприяє ефективна співпраця з родинами, адже саме у родині діти отримують певні зразки, шаблони поведінки в соціумі. Не менш важливо під час перебування дитини у школі, зокрема під час роботи ГПД,  щоб вихователь  був моральним орієнтиром для дитини, власним прикладом виховував в учнів доброчесність як одну з найважливіших якостей особистості.

Організатори та спікери заходу, заступник директора УЗОШ І-ІІІ ст. №12 Нескородяна Зінаїда Миколаївна, керівник професійної спільноти вчителів початкових класів і вихователів ГПД  УЗОШ І-ІІІ ст. №12 Станко Надія  Юріївна, вихователі ГПД   Грига Ярослава Ігорівна, Іванюк Ірина Олексіївна, Микуланинець Ольга Іллівна,  познайомили учасників методичної майстерні з поняттями  «доброчесність, академічна доброчесність, суспільна доброчесність» і   запропонували  цікаві форми роботи та дієві підходи до виховання доброчесності  в учнів початкових класів-вихованців ГПД,  які використовують у власному досвіді. Наприкінці заходу вихователі ГПД поділилися враженнями  та запропонували теми для наступних засідань Школи  професійного зростання вихователів ГПД.